Vítá vás nový web Českomoravské Federace Naturistů

Jak vidíte, náš spolek právě spustil nové webové stránky. Však už také bylo načase něco takového udělat! Časové možnosti našich členů, kteří pro spolek pracují ve svém volném čase, jsou ale bohužel omezené… Takže děkujeme za trpělivost!

Co na těchto stránkách najdete? Prozatím toho není mnoho, protože web ještě dolaďujeme a bude teprve postupně naplněn potřebným obsahem. Již nyní si však můžete zaregistrovat uživatelské účty, které vám jednak umožní psát komentáře a posílat si navzájem soukromé zprávy, jakož i zpřístupní (časem) řádným členům některé spolkové dokumenty, především ale obsahují formulář přihlášky za člena našeho spolku, podobně jako to dosud fungovalo na spřáteleném webu Naturista.cz.

Na rozdíl od zmíněných stránek zde nečekejte tak širokou škálu různých druhů obsahu, ani možností pro řadové uživatele, nicméně se zde budou průběžně objevovat základní informace, které všichni potřebujeme: Kalendář blížících se akcí, zprávy z fungování spolku a (doufejme) i z některých naturistických akcí, základní informace o našem životním stylu atd.

Další možná ještě vyplyne, až se fungování webu trochu rozběhne. Prozatím vám všem přejeme příjemné naturistické léto, a těšíme se na vaši další přízeň.

Jirka Rybka

Jirka Rybka se představuje:

Mám více různých zájmů, a také jsem se podílel na vzniku tohoto webu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Náš spolek. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 komentářů u Vítá vás nový web Českomoravské Federace Naturistů

 1. Roman Bureš Roman Bureš napsal:

  Ale má li se fungování webu trochu rozběhnout, nemělo by se dát o jeho existenci někde vědět? Já sám i když jsem členem federace, jsem tento web našel čistě náhodou, nikde jinde ani na spřátelených webech jsem o tomto nic neviděl.
  Roman

 2. Jirka Rybka Jirka Rybka napsal:

  To je jistě pravda, ale je to spíše otázka na členy výboru. Já jsem se nechal přemluvit, abych web připravil po technické stránce, ale abych dělal i redaktora (psal pravidelně obsah, propagoval to někde…), na to bohužel při početné rodině nemám už čas. Také jsem to už předem jasně řekl, že sám to táhnout nemůžu.

 3. Vasek-A-Petra Vasek-A-Petra napsal:

  Ahoj, že web již funguje jsem bohužel zjistil až dnes. Je pravda, že nebylo moc času brouzdat po netu. Jirka má od nás velké díky. A nynější vedení bych požádal o sdělení nynějším řádným členům klubu o existenci webu např. na e-mail.
  Díky Vašek

 4. Dnes jsem tento web objevil na Naturistovi a hned se tedy přihlásil.
  Zatím, pokud to není definitivní podoba stránek, jsem vcelku spokojen a patří Ti, Jirko, i můj dík. Píši hlavně proto, aby bylo jasno, že na Naturistovi odkaz funguje. :O)

 5. Roland-Jitka Roland-Jitka napsal:

  Tak jsme alespoň přišli po letech pozdravit staré známé z Naturista.cz.
  Jirko dobrý web, na to jak málo máš času.
  Ani taky nevím, jak je to s autorskými právy na mé vlastní cestopisy na Naturista cz k nimž vlastně redakčně už ani nemám přistup. Jsou Ivošovi jako majitele webu kde jsou napsané, nebo moje jako bývalého redaktora webu a pisatele zároveň oněch textů? Pokud jsou moje právně, tak dovoluji je kdykoliv používat i na tomto webu, protože byly psány pro všechny naturisty a jejich potřebu.
  Zdravíme z Litvínova.

 6. Pavel VF Pavel VF napsal:

  Možná jen hledám špatně, ale kromě čísla účtu a mého čísla nemohu najít výši ročního příspěvku.

 7. Kamila Kamila napsal:

  Chtěla jsem se zeptat, jestli po zaplacení členského příspěvku dostaneme také známku, která slouží např. na slevy v FKKkempech ?

  Zdraví

  Zdena

 8. M.Dr. M.Dr. napsal:

  Já bych se chtěl zase zeptat, jestli bude letos členská schůze?

 9. Seibertt Seibertt napsal:

  Do jakého termínu se musí záplatit členský příspěvek a číslo účtu?Děkuji Seibert.

 10. Seibertt Seibertt napsal:

  Prosím o zaslání 2 ks INF známek, které jsem zaplatil 10.4.17. z účtu 600 kč V.S.9100072.Děkují s pozdravem Seibertt.

 11. Jarka Jarka napsal:

  Prosím o zaslání průkazu pro 2 osoby a zaslání známek. Členský příspěvek na rok 2017 jsem uhradila 8.6.2017 z účtu. Děkuji Jarka

Napsat komentář