World Naked Bike Ride proběhl letos i v Praze

25.6.2016 proběhla v Praze v rámci Světového dne nahé cyklojízdy (WNBR) i jízda pražská! Podrobnosti zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Články - události. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u World Naked Bike Ride proběhl letos i v Praze

 1. napsal:

  Mira Ahimsa zaslal report z Pražského eventu World Naked Bike Ride 2016 na stránku http://www.biker.sk. Uverejnili ho spolu s galériou fotiek z eventu. Čítajte ďalej na stránke: http://www.biker.sk/fotky/world-naked-bike-ride-prague-2016.

 2. napsal:

  V Brně trestali

  „V dnešní době, kdy je nahota naprosto běžně vyobrazena v tisku a médiích, dokonce i v některých reklamách, je otázkou, zda odhalená ženská ňadra budou někoho vůbec pohoršovat. Tedy v Praze. V Brně už víme, že ano,“ dodala Seifertová a připomněla brněnský případ ženy, která zaplatila pokutu za sundaný vršek na koupališti v areálu Merkur v Pasohlávkách na Brněnsku.

  Opalující se musela uhradit stokorunovou pokutu. Tu jí udělil zaměstnanec ochranky areálu, protože odhalená ňadra působila nepřístojně na dámu opodál, která si hlídači postěžovala.

  V případě, že nejde o veřejný prostor, může přijít na obnažené opalující se ženy místo městského policisty strážce areálu, který by měl v řádu uveden zákaz opalování nahoře bez.

 3. napsal:

  Kúsok videa z tejto akcie si môžete pozrieť na stránke http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095913550-nedej-se/416235100161006-jak-najit-nulu. Video z akcie začína v 8-ej minúte a 20-ej sekunde a končí v 10-ej minúte.

Napsat komentář