Zahraniční naturistická rekreace 2018.

Je sice teprve prosinec, leč evropská naturistická pospolitost již myslí na letní sezónu 2018 a rezervuje si svoji letní naturistickou dovolenou. Naši naturističtí partneři již zveřejnili svoje kapacity, a tak i naše CK NATUR TRAVEL zahájila prodej pobytů v FKK- a LifeStyle-resortech v Evropě i Zámoří, stejně jako na plavbách po Jadranu. Veškeré podrobnosti a ceny naleznete na našem webu www.naturtravel.cz nebo vám potřebné informace a ceny poskytneme na základě vaší konkrétní poptávky.
K dispozici jsou resorty na chorvatské Istrii, v rakouských Alpách, v Černé Hoře, Řecku, Itálii, Německu, Francii, Beneluxu, Španělsku, Slovinsku, na Mallorce, Korsice, Kanárských ostrovech, v zámoří pak v Mexiku, na Floridě a některých ostrovech v Karibiku.
Pokud jde o plavby, pak jsou k dispozici naturistické plavby na lodích Silva a Vjeko na Jadranu, čtyřstěžníkem po Středozemním moři a velkými cruisery v Karibiku.
Některé kapacity jsou skutečně velmi “úzkoprofilové” a je nutno si svoji dovolenou v nich rezervovat co nejdříve. Jedná se zejména o Valaltu (předpokládáme, že bude vyprodána nejpozději během ledna, některé termíny ještě dříve) a Solaris na Istrii, Vritomartis na Krétě (situace jako ve Valaltě), Corsica Natura na Korsice, ale pravděpodobně se jejich výčet bude navyšovat. Totéž platí i plavbách po Jadranu, kde již nyní jsou téměř vyprodány plavby na Vjeku a některé turnusy na Silvě (např. Silva 003). NOVINKA – o Vánocích se nám podařilo u našeho chorvatského partnera definitivně zajistit další, třetí plavbu na Vjeku v termínu 21.7.-28.7.2018. Plavba bude realizována pod označením Vjeko 12 z Omiše do Kornátů a zpět. Vzhledem k této novince jsme prodloužili slevu FirstMoment na všechny naše plavby do 15.1.2018. 
Zájem o naturistické pobyty v Evropě stále narůstá a kapacity jsou omezené.
Otevřely jsme nový web, na adrese www.cknt.cz naleznete širokou nabídku “textiláckých” zájezdů a pobytů, za ceny stejné jako u příslušných touroperátorů. Navíc při koupi takové dovolené v naší CK obdržíte při následné rezervaci naturistické dovolené (přímo v naší CK) určitou slevu (tabulka slev k dispozici na www.naturtravel).
A poslední aktuální informace – přibližně v polovině prosince otevíráme na adrese sídla naší CK NATUR TRAVEL naši novou “kamennou” kancelář/prodejnu. Rádi vás uvítáme a podrobně s vámi projednáme vaši případnou naturistickou i “textilní” dovolenou.

ing. František Hájek starší a mladší
dr.Janského 1045, 25228 Černošice
603 418 474, info@naturtravel. cz

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestujeme s Natur Travel. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář