… A CO DÁL?

Vážení naturisté a přátelé. Další rok je za námi a mnozí hodnotí, jaký ten uplynulý rok byl? Jaký byl pro náš spolek?

Naše federace má stále méně členů a vlastně jen prodává INF známky a snaží se zajistit koupání v bazénech a lokalitách, které nemají problém s nahotou.

Ale to nestačí. Co dál? Co udělat, abychom měli 2000 členů, jako třeba v letech 1991 až 1995?

Jedním z nápadů je mít vlastní kemp s ubytováním, bazénem nebo rybníkem, volejbalovým hřištěm atd. Ano, bude to stát hodně peněz, ale to je jiná kapitola. Nejdříve musíme zjistit, jestli je vůbec zájem mezi námi, členy i nečleny, aby naše federace existovala a takové aktivity podporovala. Možná, že někdo z Vás má lepší nápad, než je kemp.

Podělte se s námi o vaše názory a nápady, a i když se třeba zdají být jakkoli nerealizovatelné a bláznivé, nespatří nikdy světlo světa, když si je necháme jen pro sebe.

Rádi bychom slyšeli Vaše názory, co si myslíte o kempu, a nebo o čemkoli jiném, co vás napadne. Pojďme otevřít diskuzi  pod článkem o našich zájmech a přáních. Třeba se nám některé z nich za čas splní. Kdo ví?

S pozdravem

Jiří Volák

Předseda Českomoravské federace naturistů

Příspěvek byl publikován v rubrice Náš spolek, Naturismus. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář