Jak se stát členem Českomoravské Federace Naturistů

Vítejte na našich stránkách ČFN.

Stát se členy je jednoduché – stačí se na našich stránkách zaregistrovat a zaplatit příspěvky.

Registraci provedete zde: http://fcn.cz/register/

Na uvedenou e-mailovou adresu vám pak přijde potvrzovací zpráva. Po kliknutí na odkaz v mailu se dostanete do svého profilu.
Pak vyplníte svůj profil, což je důležité pro vystavení legitimací, ale jedná se o neveřejné informace, které nejsou přístupné. Informace by měly odpovídat údajům v cestovním pasu z důvodu ověření totožnosti při vstupu do naturistického zařízení. Tedy bydliště a celé datum narození.

Manželku či manžela uvedete také do svého profilu. Je tam na to vyhrazené místo. Partnera ve společné domácnosti, pokud nejste sezdáni, můžete registrovat jako člena rodiny na svůj profil. Stačí jen jedna registrace.

Své děti uveďte stejně, jako svého partnera, do svého profilu.

Platbu příspěvků provedete podle pokynů na stránce http://fcn.cz/2018/12/25/clenske-prispevky-pro-rok-2019/ . Zde je uvedena i výše příspěvků.

Po připsání vaší platby na účet spolku Vám přijdou poštou v obyčejné listovní zásilce členské legitimace se známkami INF-FNI pro tento rok.

Z členství plynou tyto výhody:

  • Můžete aktivně ovlivnit naturistické dění u nás, dát mu nový směr a podílet se názorem, radou nebo zkušeností přímo na chodu spolku.
  • Otevřou se vám dveře do mnoha naturistických středisek po celém světě, kam se bez platné známky INF-FNI vůbec nedostanete.
  • Do řady kempů a rezortů dostáváte slevu buď na vše nebo jen na ubytovací služby, záleží, jak kde. Sleva bývá až 10%, ale není to pravidlo. Někde není sleva vůbec.
  • U některých námi pořádaných akcí plánujeme zavedení slev pro členy ČFN.
  • Pozveme vás na valnou hromadu spolku, která se koná jednou za rok. Zde se probírají veškeré záležitosti týkající se spolku a naturistických aktivit a plány do budoucna.

V každém případě budeme rádi, když rozšíříte naše řady.

Přejeme vám krásné léto!

Příspěvek byl publikován v rubrice Jak se stát členem, Naturismus. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář