Naturistická rekreace a známky INF

V některých naturistických resortech (např. Aphrodite ve Francii u Středozemního moře) přímo vyžadují, aby byl každý dospělý naturista členem INF-FNI a dokladoval to členskou legitimací s uhrazeným členských příspěvkem pro příslušný rok. V jiných resortech (zejména na Istrii, např. Solaris, Valalta) vyžadují tento doklad u samotných klientů-naturistů (např. při ubytování v jednolůžkovém pokoji). Toto opatření platí jak při rekreaci prostřednictvím cestovní kanceláře, tak při individuálním pobytu. Při individuálních cestách do některých naturistických resortů a kempů jsou pak při předložení průkazu INF poskytovány různé slevy (např. z pobytové taxy, atd.). Uvedené slevy jsou obvykle uvedeny na jejich webových stránkách.
Tyto známky si můžete zajistit především u nás v Česku prostřednictvím Federace naturistů ČFN, zde jsou instrukce na stránce Členské příspěvky, legitimace a známky INF-FNI pro rok 2020 nebo v případě problémů se obracejte na místopředsedu pana Jiřího Böhma na bj-cfn@email.cz.

Průkaz a známku INF si zajišťujte v dostatečném předstihu, aby byl čas administrativně celou záležitost zvládnout (objednávka, úhrada, zaslání na vaši adresu).

Kontakt naleznete vpravo dole na tomto webu.
ing. Hájek, Natur Travel

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestujeme s Natur Travel, Články - události, Náš spolek. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář